O Nas

Witamy na naszej stronie - pomocdrogowa-24.pl

W ofercie naszej firmy znajdują się usługi lawetą, które ogólnie można określić, jako szeroko pojęta pomoc drogowa. Terenem naszej działalności jest gównie Łódź, wraz z ościennymi miastami, takimi, jak Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Stryków, Brzeziny, Rzgów, Tuszyn i Pabianice. Obsługujemy również przebiegające koło Łodzi autostrady A1 i A2 oraz drogi ekspresowe S8 i S14. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do obsługi okolic Łodzi, W razie potrzeby, działamy w całej Polsce.
24h na dobę przewozimy wszystkie auta osobowe, terenowe i dostawcze, w tym busy w wersji max, kontenery, chłodnie, czy mroźnie.
Jesteśmy również w stanie odholować unieruchomione auto , wraz z szóstką pasażerów, nawet jeżeli jest to auto dostawcze. Swiadczymy również usługi pomocnicze, związane z pomocą na drodze, jak dowóz paliwa czy pomoc w uruchomieniu auta. Staramy się nieustannie powiększać wachlarz świadczonych przez nas usług.
Dodatkowym profilem naszej działalności jest skup samochodów w bardzo różnym stanie technicznym. Nasz skup aut przyjmuje auta zarówno sprawne, jak również uszkodzone. Kupujemy auta bez oc i przeglądu technicznego. Auta uszkodzone odbieramy własną autolawetą. Oferujemy również złomowanie, kasację i utylizację zużytych pojazdów.
Tania Pomoc Drogowa Lodz 24h Laweta Autolaweta Holowanie Łódź A1 A2 ceny cennik autoholowanie cena
Liczba odwiedzin: 5048